عکاسی کسب و کار

صنعتی، عمرانی، خدماتی، علمی، کشاورزی و ...

 از چند دهه قبل در ایران مرسوم بوده، به عکسها و فیلمهای مستندی که از سوی مدیران یک فعالیت تولیدی، اقتصادی یا خدماتی سفارش تولید داده میشوند و بطورکلی موضوع آنها حول روند تولید یک کالا، ارائه خدمات، رویداد و یا فعالیتهایی از این دست است عکس یا مستند صنعتی میگویند. اما از آنجایی که واژه صنعتی حوزه وسیع عکاسی و مستند سفارشی و اختصاصی شرکتها، تولیدیها، رویدادها و ... را محدود میکند شاید استفاده از اصطلاح عکاسی یا مستند کسب و کار و یا سفارشی مناسبتر باشد چرا که تمامی حوزههای مورد اشاره و تمامی فعالیتهای انسانی به منظور کسب درآمد در حیطه کسب و کار قرار میگیرند و همچنین تولید آنها از سوی یک سازمان، شرکت یا شخص سفارش داده میشود.

عکس به عنوان یک رسانه محبوب، پرطرفدار و پرمخاطب همواره گزینه ­ای مناسب برای به نمایش گذاشتن محصولات، فعالیتها و خدمات به حساب می­ آید. کارکرد عکس کسب و کار ارائه دقیق، کامل و با کیفیت یک محصول یا فعالیت صنعتی، عمرانی، علمی، کشاورزی، خدماتی، رویداد و ... با درنظر گرفتن ظاهر، ویژگی­ها و کاربردها است. تهیه عکس از هر محصول یا فعالیتی نیازمند توجه به نوع محصول و فعالیت، کاربرد و همچنین اهداف مدیران است. امروزه پیشرفتهای دنیای دیجیتال امکان عکاسی برای همگان را فراهم کرده است اما بدون شک تهیه عکسهایی با هدف تبلیغات، ارائه تصویری درست از محصول و نوع فعالیت، تهیه آرشیو از روند اجرایی پروژه­ها و ... نیازمند تجهیزات، تکنیک و دانش لازم است. تهیه عکس با هدف درج اقلام چاپی، تبلیغات محیطی، درج در سایت و شبکه ­های اجتماعی و ... کاملاً متفاوت از هم صورت می­گیرند و در بسیاری از موارد عدم توجه به این امر نتیجه کار را نامطلوب جلوه داده است.

گروه فرانگر طی چند سال فعالیت افتخار ارائه خدمات عکاسی به کارفرمایان زیادی را داشته و با توجه به تجارب عکاسان این گروه و بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز آماده تهیه عکس از فعالیتها، محصولات، خدمات و رویدادهای مختلف است و برای ارائه تصویری روشنتر از خدمات قابل ارئه نوع عکسها در دسته های زیر تقسیم بندی شده است. 

جهت  مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

02144840904 و 09126996398 (فهیمی)

 

عکاسی، عکاسی صنعتی، عکاسی کسب و کار، عکاسی تبلیغاتی

برای مشاهده عکسها روی آنها کلیک کنید.