عکاسی از محصولات

بسیاری از فعالیت­های صنعتی، عمرانی، کشاورزی، علمی و ... منجر به تولید محصولات می ­شوند. محصول نهایی و فعالیت­های مختلف جهت معرفی به بازار، تبلیغ و ارائه تصویری دقیق از کیفیت، کاربرد و ویژگی­ها نیازمند عکسبرداری هستند. عکسبرداری از محصولات بر اساس نوع استفاده از عکس (چاپ روی کاغذ، بیلبورد، سایت و ...) در محیط­های مختلف (استودیو، فضای رئال، فضای تولید) عکاسی می­شوند. در بسیاری موارد محصولات کوچک و قابل حمل در استودیو با بکراند تک رنگ عکسبرداری می­شوند و این گونه عکسها توسط طراحان برای اهداف مختلف  بکار برده می­شوند. در مواردی خاص که نیاز به ثبت جزئیات است محصولات بزرگ و سنگین وزن هم به استودیوهای بزرگ انتقال داده می­ شوند. 

در برخی موارد بر اساس سفارش مدیران، ایده­ های طراحی و ... نیاز هست که محصول در محیط رئال و با تأکید بر ویژگی­های کاربردی عکسبرداری شود. در این موارد چیدمان و طراحی دکور در استودیو صورت می گیرد و یا از محیط رئال با نورپردازی حرفه­ای استفاده می­ شود.

در مواردی هم نیاز هست از محصولات در محیط تولید عکسبرداری صورت گیرد و تأکید بر محصول و محیط تولید و کارگاهی همزمان صورت گیرد. 

جهت انجام هر گونه مشاوره و راهنمایی رایگان در خصوص عکاسی صنعتی و عکس صنعتی و نیز دریافت پیش فاکتور می­توانید بصورت مستقیم با شماره های ثابت و همراه مندرج در بخش زیر تماس حاصل فرمایید.

   ۰۲۱۴۴۸۴۰۹۰۴ و ۰۹۱۲۶۹۹۶۳۹۸

عکاسی، عکاسی کسب و کار، عکاسی صنعتی، عکاسی محصولات