عکاسی از رویدادها (خبری)

سمینار، همایش، کنفرانس، نشست خبری، افتتاحیه ها، بازدیدها، تجلیل از کارکنان و ...

شرکتها، سازمانها، اداره ها و ... در راستای اهداف خود همواره در در رویدادهایی همچون نمایشگاه، همایش، سمینار، نشستهای خبری و ... داخل و خارج از کشور شرکت می کنند. بازتاب رسانه ای، و همچنین ارائه گزارشی دقیق از این رویداها همواره نیازمند عکس و تصاویر مناسب است. همچنین این عکسها جهت درج در سایت و دیگر فضاهای رسانه ای شرکتها و مؤسسات نیز مورد نیاز خواهد بود. گاه روابط عمومی شرکتها و سازمانها خود اقدام به تهیه عکس از این رویدادها می کنند. اما در بسیاری مواردی این امور به گروههای عکاسی حرفه ای سپرده می شود تا نیروهای حاضر در رویداد به امور دیگر رسیدگی کنند. گروه فرانگر با توجه به تعاملی کاری مناسب با شرکتها و مؤسسه های مختلف در کنار سایر خدمات عکاسی و تصویری عکاسی از رویدادها را نیز ارائه نموده و آماده همکاری با سایر شرکتها و سازمانها نیز می باشد.

عکسهای تهیه شده از رویدادهای مختلف کاربردهای مختلفی دارد. درج عکسها در سایت و سایر شبکه های اجتماعی اختصاصی شرکتها و مؤسسات، درج در آرشیو، درج در اقلام چاپی اختصاصی (مجله، کاتالوگ، بروشور، سررسید و ...) ارسال به رسانه ها جهت بازتاب خبری و ... برخی از فضاهای مورد استفاده عکسهای تهیه شده از رویدادها به شمار می روند.

جهت انجام هر گونه مشاوره و راهنمایی رایگان در خصوص عکاسی خبری، رویدادها و نیز دریافت پیش فاکتور می­توانید بصورت مستقیم با شماره های ثابت و همراه مندرج در بخش زیر تماس حاصل فرمایید.

 02144840904و 09126996398

عکاسی، عکاسی رویداد، عکاسی خبری، عکس خبری، عکاسی کسب و کار، عکاسی صنعتی