هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی یکی از راهکارهای معرفی و یا یادآوری نام، خدمات و محصولات کارخانه ها، تولیدی ها، شرکت ها، موسسه ها و ... هستند. در واقع هدف از ارائه هدایای تبلیغاتی  گاه در مناسبتهای خاص (عید نوروز یا اعیاد مذهبی) به مشتریان وفادار و همیشگی اهدا می شود تا به این وسیله از آنها هم قدردانی صورت گیرد و هم نام شرکت یادآوری و در نهایت منجر به خرید مجدد مشتریان شود. در برخی موارد هم هدایا بصورت انبوه و در بین جامعه هدف ارائه می شود تا به این وسیله افراد و مشتریان باالقوه از برند و نام ارائه دهنده هدایا آگاه شوند، برای نمونه در نمایشگاهها.

لازم به ذکر است گاه هدایای خاص و نفیس در مناسبتهای خاص از سوی مدیران به کارکنان و همکاران نیز اهدا می شود.

انتخاب نوع هدیا در هر دو رویکرد اشاره شده مهم است، برای نمونه نوع هدیه و محل درج لوگو در هدایایی که برای مشتریان وفادار یا کارکنان متفاوت با هدایایی است که برای انبوه مشتریان جامعه هدف تهیه می شوند. معمولاً هدایای مشتریان وفادار یا کارکنان نفیس، گران و دارای کاربرد خاص هستند و می توان آن را به نسبتِ نوع رابطه با مشتریان و میزان تعامل مالی با ایشان درجه بندی کرد، در این نوع هدایا لوگوی ارائه دهنده هدیه بسیار کوچک و بصورتی که چندان قابل مشاهده نباشد حک می شود و در مواردی اصلاً لوگو حک نمی شود. این دسته از هدایا از لپ تاپ و تبلت، لوازم منزل، بن خرید لباس، سکه طلا تا کتابهای نفیس، تابلوهای نفیس، خودنویس، سر رسیدهای نفیس و ... را شامل می شود.

هدایایی که برای ارائه به جامعه هدف با گستردگی بیشتر ارائه می شود با تأکید بر نام، لوگو و معرفی نوع فعالیت ارائه می شوند و سعی می شود هدایایی کاربردی و مورد مصرف روزانه انتخاب شود و نحوه درج نام و لوگوی ارائه دهنده نیز قابل مشاهده و به نحوی که در معرض دید باشد درج خواهد شد، همچنین در تهیه اقلام برای این نوع هدایا سعی می شود از موارد ارزان قیمت اما کاربردی استفاده شود. همانند خودکار، تی شرت، کلاه، چتر، جعبه ابزار، انواع اقلام رومیزی، قاب عکس، تابلو، ساعت و ... .

شما می توانید جهت مشاوره رایگان، مشاهده نمونه ها و همچنین تهیه هدایای تبلیغاتی مناسب با رویکرد و اهداف شما در راستا و شأن برندتان با کارشناسان گروه فرانگر تماس بگیردید.

۰۲۱۴۴۸۴۰۹۰۴ - ۰۹۱۲۶۹۹۶۳۹۸